Binance de Var! Bu 6 Altcoin Yeni Ortaklıklar Duyurdu!

Immunefi, Trail of Bits, Solana Foundation ve web3 ekosistemindeki diğer önde gelen oyuncular işbirliğine gitti. Bir diğer tarafta Binance Smart Chain, Planet ile ortaklık kurdu. Ripple ise Catalyze Research ile iş ortaklığı yapıyor.

Binance ve 6 altcoin yeni ortaklıklar kurdu!

Immunefi, Trail Of Bits ve Solana işbirliğine gidiyor

Immunefi, Trail of Bits, Solana Foundation ve web3 ekosistemindeki diğer önde gelen oyuncular, sektörü rahatsız eden kritik bir sorunu (sağlam bir güvenlik standardının eksikliği ) ele almak için güçlerini birleştirdi. Bu ortak çaba “Rekt Test” ile sonuca ulaştı. Geliştiriciler Rekt Test’i, Web3 projelerinin güvenlik performansını artırmak için tasarladı. Bu doğrultuda, Rekt Test kapsamlı bir temel güvenlik standardı.

Rekt Test’i öncelikle web3 projelerine yönelik kısa bir anket. Ancak projelerin güvenliğini değerlendirmek isteyen herkesin kullanması mümkün. Amacı, web3 projelerinin uyması gereken asgari bir güvenlik performansı seviyesi oluşturmak. Böylece hem kullanıcılar hem de yatırımcılar için daha güvenli bir ortam sağlamak.

Binance Smart Chain, Planet ile ortaklık kurdu

Ortaklığı, “JoinOurPlanet’i Binance Smart Chain’in ekosistem ortağı olarak duyurmaktan gurur duyuyoruz” diyerek açıkladı. Binance, bu işbirliğinin, Blockchain’i Sosyal Fayda için kullanmaya olan inançlarını vurguladığını belirtti. Bu bağlamda Binance, “Ortak tutkumuz muazzam. Ancak doğru ekiple en zorlu hedefler bile ulaşılabilir hale gelir. Bizi izlemeye devam edin!” dedi.

Planet, BNB Chain ekosisteminde 4000’den fazla TPS, gelişmiş EVM uyumluluğu ve gelişmiş güvenlik sunan verimli bir Katman-2 çözümü olan opBNB ile işbirliği yapacağını duyurmaktan heyecan duyduğunu belirtti. Ayrıca, BNB Chain ekosistemindeki metaverse geliştiricileri olarak, opBNB ile ortaklık kuran ilk dApp’lerden biri olduğunu belirtti. Bu ortaklığın, metaverse’e sorunsuz girişi kolaylaştırma hedefleri için önemli bir kilometre taşı olduğunu kaydetti.

OKX Ventures dappOS ile stratejik ortaklığa giriyor

OKX, işlem hacmine göre en büyük kripto platformlarından birisi. OKX’in yatırım kolu OKX Ventures, kullanıcılar için kripto altyapılarını yöneten bir işletim protokolü olan dappOS ile stratejik ortaklığını duyurdu. DappOS, dApp’leri mobil uygulamalar kadar kullanıcı dostu hale getirmek için tasarlanmış ilk Web3 işletim protokolüdür. Hesap soyutlama ve yönetici ağ teknolojisine dayanır. dappOS, kullanıcıların herhangi bir Blockchain’den Web3 dApp’leri ile sorunsuz ve sezgisel etkileşimlerin keyfini çıkarmasını sağlar. CeFi benzeri bir kullanıcı deneyimi sağlamak için birleşik hesap özelliğini kullanır. Ancak, aynı zamanda tam bir merkeziyetsizlik sunar.

Ripple, Catalyze Research ile iş ortaklığı yapıyor

Ripple Labs, küresel varlığını genişletme çabalarını hızlandırıyor. Bu bağlamda, Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Ripple Labs, XRP Ledger’ın (XRPL) Güney Kore’deki kullanıcı tabanını artırmak için Catalyze Research ile işbirliği yaptı. Önde gelen web3 ve Blockchain odaklı danışmanlık firması Catalyze Research, Ripple’ın 25 Temmuz Salı günkü resmi blog duyurusunun ardından 26 Temmuz’da stratejik işbirliğini Twitter’dan duyurdu.

Animoca Brands ile çok ses getiren bir ortaklık!

Animoca Brands’in stratejik bir ortaklık kurduğuna dair bu haber NFT ve Web3 alanı için gerçekten heyecan verici! Sanat, koleksiyonerler, teknoloji ve Blockchain’in kesişimi bu işbirliği ile ileriye doğru büyük bir adım atıyor. Animoca Brands, hi’ye 30 milyon ABD doları tutarında yatırım yaptı. Bu, hi’nin Web3 finansal süper uygulaması ve ekosisteminin potansiyeline duydukları güvenin açık bir işareti. Web3 alanındaki NFT’lerin faydasını artırmaya yönelik ortak vizyon, oyunun kurallarını değiştirecek nitelikte!

MetaMask, MATIC rehinleri ile kullanıcıları destekliyor

Kripto cüzdan sağlayıcısı, MetaMask Portföy arayüzünün artık ethereum ağında yapılan likidite rehin sağlayıcıları Lido Finance ve Stader Labs aracılığıyla MATIC rehinlerini desteklediğini açıkladı. Ayrıca, MATIC rehinlerinin yalnızca ABD dışındaki kullanıcılar için mevcut olduğunu duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x